... kde nás můžete vidět ...

... ( mimo července a srpna,
kdy máme divadelní prázdniny)
...

 

9. červen 2018 (sobota), odpoledne (bude upřesněno), Pohádková cesta v Minoritských zahradách, v rámci Městských slavností, Stříbro 

 

... zejména na představení  ...

 

 

 Dívčí válka

 

(každý z nás jistě alespoň něco málo tuší o životě našich dávných předků a v rámci toho něco o události jakou byla Divčí válka - vězte však, že ne všechno, co Jirásek napsal a ve školách nás učili musí být pravda! Tato hra je tím důkazem. V rámci oslav 25 let souboru, 25. listopadu 2017, znovu obnovená premiéra po dvou dřívějších nastudováních z r.1995 a r.2001)

 

 

 

Slavnosti sněženek

(...se šípkovou nebo se zelím? A nejen toto o historickém setkání dvou mysliveckých spolků se dozvíte v jevištním provedení na motivy knihy Bohumila Hrabala a filmu Jiřího Menzla)

 

 

 

 Majdalenka ze mlejna

 (další autorská pohádka člena souboru, Standy Veselého, tentokrát na motivy z filmů Zdeňka Trošky "Princezna ze mlejna 1 a 2"  s písničkami, kde hudbu složil, text napsal, Miroslav Klindera, Lesní směs)

 

26. květen 2018 (sobota), 14:00, Obecní sál, Obora

2. červen 2018 (sobota), 15:00, místo bude upřesněno, Vysočany

 

Titanic

pravda o zkáze Titaniku

aneb kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá

(Igen, komedie z pera F. Ringo Čecha pojednávající o jedné možné příčině největší námořní katastrofy, při které ztroskotal Titanik, považovaný za nepotopitelný)

 
 

 

O Popelce a ztraceném střevíčku

  (autorská pohádka člena souboru, Standy Veselého, na známe motivy s písničkami, kde hudbu složil, text napsal, Miroslav Klindera, Lesní směs)
 

 

 

Podivuhodná noc na Karlštejně aneb

Jak Eliška na hrad tajně přišla

(na motivy divadelní hry Jaroslava Vrchlického a filmového muzikálu Zdeňka Podskalského "Noc na Karlštejně" napsal text a hudbu složil (+) Josef P. Strnad)

 

 

.... další místa a termíny v jednání